MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

05.09.18

Logotyp i opakowanie produktu - sprawdź co powinieneś wiedzieć

Jak wygląda projektowanie opakowania "od kuchni"? Na co zwrócić uwagę rozpoczynając prace projektowe? Jaką funkcję spełnia logotyp oraz dlaczego jest tak ważny w obecnych warunkach rynkowych? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielą eksperci z agencji marketingowej, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 18 i 19 września podczas Targów Private Label Show. Sprawdźcie szczegółowy program konferencji. 
więcej >>
27.08.18

Patronat honorowy Marszałka Województwa Lubelskiego

Z przyjemnością informujemy, że Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych Private Label Show 2018 zostały objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego.
13.07.18

Specjaliści podkreślają, że obecnie ma miejsce rozwój produktów marek własnych. Sieci handlowe starają się odpowiadać na zmieniające się potrzeby konsumentów – rozszerzają i różnicują asortyment. Firmy, które rozwijają produkcję w segmencie marek własnych mają możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami sieci handlowych dzięki wydarzeniom takim jak Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych Private Label Show. W tym roku, po raz pierwszy będzie okazja do nawiązania kontaktu z kupcami z Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, którzy o szczegółach współpracy handlowej będą informować na stoisku firmowym
więcej >>
09.07.2018

Lewiatan patronem branżowym Targów PL SHOW

Do grona patronów branżowych Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych Private Label Show dołączyła Polska Sieć Handlowa Lewiatan. Ta powstała w 1994 roku organizacja zrzesza kupców, prowadzących działalność handlową. Za główny cel postawiła sobie budowę zintegrowanej detalicznej sieci sklepów spożywczych, która stanie się największą siecią handlową działającą w systemie franczyzowym i która będzie w stanie bronić jej uczestników przed konkurencją ze strony zewnętrznych sieci handlowych. 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9