MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

11.09.18

Nasz wystawca: Gotszlik

Gotszlik sp. z o.o. od 30 lat umiejętnie łączy tradycję rodzinnej firmy i nowoczesność. Firma jest producentem bogatego asortymentu ciastek i wafli do lodów dla klientów kanału tradycyjnego i nowoczesnego. Swoim klientom oferują szeroką gamę możliwości pakowania wyrobów, dopasowaną do indywidualnych potrzeb, także w marce klienta - od małych opakowań impulsowych do opakowań luzem. Jak mówią: "-Naszym innowacyjnym rozwiązaniem w 2018 roku są kolorowe wafelki do lodów. Zabarwione w sposób naturalny nadają produktowi dodatkowej energii i wyróżnienie!"
więcej >>
10.09.18

Nasz wystawca: firma ARES

Firma ARES powstała 1 czerwca 1999 r. jako mała firma rodzinna. Korzystając z wiedzy i doświadczeń lekarzy weterynarii, w tym Głównego Lekarza Weterynarii, prof. dr hab. Henryka Maciołka, stworzyli przedsiębiorstwo, które z czasem stało się jednym z wiodących producentów w branży żywienia zwierząt w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji sterylizowanych, bogatych w mięso kiełbas i batonów dla kotów i psów, z główną marką z segmentu super premium - AMBASADOR. Flagowym produktem firmy z serii AMBASADOR Super Premium jest pierwszy na rynku piknikowy zestaw dla psa.

więcej >>
07.09.18

Nasz wystawca: Betesca

Obecnie główną ofertę firmy Betesca Sp. z o.o. stanowią środki chemii gospodarczej - płyn do mycia naczyń, płyn do mycia urządzeń sanitarnych, mleczka czyszczące itp. Jak mówią: 
"-Wdrażanie nowych technologii i zapewnienie wysokiej jakości wyrobów zapewnia klientom łatwe i skuteczne utrzymanie czystości"Flagowym produktem firmy jest  pasta do czyszczenia SAMA 73. 
więcej >>
06.09.18

Żywność ekologiczna bez tajemnic

18 września 2018 - wtorek zapraszamy na wykłady dotyczące żywności ekologicznej. Obydwa wystąpienia poprowadzą przedstawiciele firmy Ekogwarancja PTRE. O godz. 11.00 prof.dr hab. Jerzy Szymona wygłosi wykład pt.: "Żywność ekologiczna - dlaczego?", następnie o godz. 11.45 odbędzie się wykład pt.: „Certyfikacja ekologiczna, przepisy prawne, etykietyzacja”. Wszystkie wystąpienia odbędą się w sali konferencyjnej zlokalizowanej w hali A.  Przypominamy, że wstęp na targi oraz udział w konferencjach są bezpłatne po wcześniejszej rejestracji internetowej bądź w biurze targów podczas trwania wydarzenia.  >>> ZAREJESTRUJ SIĘ <<<
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9