MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

25.04.2017

Patronat Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Miło nam poinformować, że Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, po raz kolejny objęła patronatem branżowym Targi PL Show 2017

POHiD jest związkiem pracodawców zrzeszającym firmy detaliczne i dystrybucyjne. Za swój cel nadrzędny uważa reprezentacje interesów swych członków wobec organów władzy publicznej oraz innych organizacji reprezentujących środowiska gospodarcze i konsumenckie. Działa na rzecz ochrony wolnej konkurencji i swobodnego dostępu do rynku wszystkich podmiotów gospodarczych w Polsce.

W ciągu 16 lat działalności POHiD w istotny sposób przyczynił się do powstania w Polsce zintegrowanego systemu handlu i dystrybucji.


21.04.2017

Polska Izba Handlu na PL Show

Polska Izba Handlu objęła Patronatem Branżowym Targi PL Show 2017. 

PIH jest branżową izbą gospodarczą handlu detalicznego. Zrzesza obecnie około 30 000 sklepów, hurtowni spożywczych i drogeryjnych oraz firmy z otoczenia FMCG, a także firmy usługowe. PIH działa na rynku od 1997 roku i w tym czasie stała się najszerszą reprezentacją handlu detalicznego i usług w Polsce.

Izba jest obecnie jednym z kluczowych partnerów społecznych w procesie tworzenia prawa. Cały czas bierze udział w konsultacjach projektów ustaw, konferencjach, posiedzeniach komisji parlamentarnych.

Dziękujemy za zaufanie.
20.04.2017

Grupa PASSA

Po raz kolejny Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL Show 2017 patronatem branżowym objęła Grupa Passa. Grupa Polskich Sklepów PASSA powstała w sierpniu 2011 r., obecnie zrzesza 54 sklepy. W najbliższym czasie firma planuje kolejne otwarcia sklepów własnych, jak również przyłączenie nowych placówek ze 100% polskim kapitałem w ramach franczyzy. Sklepy Grupy Passa to miejsce codziennych zakupów produktów spożywczych, chemicznych i przemysłowych.

Dziękujemy za zaufanie.
12.04.2017

Targi Produktów Naturalnych

Tegoroczna IV edycja Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL Show 2017 odbędzie się w dniach 7-8 grudnia. 
W tym roku na życzenie wystawców poszerzyliśmy formułę targów o produkty naturalne i ekologiczne. Rynek produktów eko stale rośnie, na świecie jest jednym z niewielu branż, która od kilkudziesięciu lat permanentnie notuje wzrosty. Targi będą doskonałą okazją do poznania aktualnych trendów rozwoju rynku produktów i usług naturalnych i powiązanych z nim branż, a także możliwością do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na tym rynku. 

Zapraszamy producentów wyrobów ekologicznych na naszą imprezę. Do zobaczenia.
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14