MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

16.11.2017

Nasz wystawca: Kotwica

Kotwica znajduje się w ścisłej czołówce producentów dań gotowych w kraju. Obecnie głównym kanałem dystrybucji wyrobów Kotwicy są sieci hiper- i supermarketów – to około 80% całej sprzedaży. Pozostałe 20% stanowią drobne sieci i sklepy detaliczne. Firma współpracuje m.in. z: Aldi, Auchan, Carrefour, Dino, E.Leclerc, Intermarche, Makro Cash and Carry, Mila, Polo Market, Simply i Tesco.
więcej >>
15.11.2017

Nasz wystawca: Aku Sp. z o.o.

Naszym kolejnym wystawcą jest firma Aku Sp. z o.o. Podczas Targów firma zaprezentuje swoje czołowe produkty m.in. folię aluminiową z mikroprzetłoczeniem. Folia aluminiowa z mikroprzetłoczeniem jest innowacyjnym produktem przeznaczonym dla branży HoReCa. Dzięki zastosowaniu przetłoczenia folia staje sia bardziej elastyczna, dzięki czemu łatwiej w nią zapakować produkt, nie ulega uszkodzeniu np. na skutek przypadkowego uderzenia rolką folii o krawędź blatu kuchennego albo w transporcie. Proces produkcji odbywa się w zamkniętej przestrzeni w osłonie gazu obojętnego zapewniając higienizację folii przeznaczonej do pakowania produktów spożywczych.
więcej >>
15.11.2017

Nasz wystawca: Elis

ELIS jest producentem wysokiej klasy CHAŁWY, ręcznie wytwarzana w Polsce na oryginalnej recepturze tureckiej. W swoim składzie nie posiada syropu glukozowo-fruktozowego , proszku jajecznego oraz oleju roślinnego (palmowego ,rzepakowego) ma natomiast 52% miazgi sezamowej wysokogatunkowego sezamu ,cukier i naturalny składnik wyciąg z korzenia mydlnicy. Produkt wyróżnia się na rynku jakością ,smakiem, konsystencją oraz niską ceną w stosunku do jakości. Chałwę naszego wystawcy można kupić w większości sieci handlowych w Polsce.
więcej >>
10.11.2017

Portal opakowania.biz Patronem Medialnym PL Show

Portal branżowy opakowania.biz patronem medialnym tegorocznej edycji Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL Show. Portal branżowy Opakowania.biz, który został stworzony dla szeroko pojętego przemysłu opakowań, daje możliwość wysłania Elektronicznego Zapytania Ofertowego na podstawie słów kluczowych lub kategorii. Istnieje również możliwość określenia obszaru poszukiwań zgodnie z województwem, miastem lub promieniem od konkretnego punktu.
więcej >>
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14