MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.06.2017

Marki własne coraz silniejsze na rynku

Jak podaje Polska Izba Handlu już ponad 95% konsumentów w Polsce deklaruje, że kupuje produkty sygnowane marką własną, natomiast w wielu krajach private label stanowi już ponad połowę udziału w sprzedaży. Według raportu Grupy On Board „Jak postrzegamy marki własne? – perspektywy rozwoju rynku private label w Polsce” 83% ankietowanych uważa, że marki własne to przede wszystkim atrakcyjna cena, natomiast 64% zauważa dobrą relację jakości do ceny.
więcej >>
25.04.2017

Patronat Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Miło nam poinformować, że Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, po raz kolejny objęła patronatem branżowym Targi PL Show 2017

POHiD jest związkiem pracodawców zrzeszającym firmy detaliczne i dystrybucyjne. Za swój cel nadrzędny uważa reprezentacje interesów swych członków wobec organów władzy publicznej oraz innych organizacji reprezentujących środowiska gospodarcze i konsumenckie. Działa na rzecz ochrony wolnej konkurencji i swobodnego dostępu do rynku wszystkich podmiotów gospodarczych w Polsce.

W ciągu 16 lat działalności POHiD w istotny sposób przyczynił się do powstania w Polsce zintegrowanego systemu handlu i dystrybucji.


21.04.2017

Polska Izba Handlu na PL Show

Polska Izba Handlu objęła Patronatem Branżowym Targi PL Show 2017. 

PIH jest branżową izbą gospodarczą handlu detalicznego. Zrzesza obecnie około 30 000 sklepów, hurtowni spożywczych i drogeryjnych oraz firmy z otoczenia FMCG, a także firmy usługowe. PIH działa na rynku od 1997 roku i w tym czasie stała się najszerszą reprezentacją handlu detalicznego i usług w Polsce.

Izba jest obecnie jednym z kluczowych partnerów społecznych w procesie tworzenia prawa. Cały czas bierze udział w konsultacjach projektów ustaw, konferencjach, posiedzeniach komisji parlamentarnych.

Dziękujemy za zaufanie.
20.04.2017

Grupa PASSA

Po raz kolejny Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL Show 2017 patronatem branżowym objęła Grupa Passa. Grupa Polskich Sklepów PASSA powstała w sierpniu 2011 r., obecnie zrzesza 54 sklepy. W najbliższym czasie firma planuje kolejne otwarcia sklepów własnych, jak również przyłączenie nowych placówek ze 100% polskim kapitałem w ramach franczyzy. Sklepy Grupy Passa to miejsce codziennych zakupów produktów spożywczych, chemicznych i przemysłowych.

Dziękujemy za zaufanie.
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10