MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

16.05.2018

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji patronem branżowym Targów PL SHOW

Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych zyskały kolejnego patrona branżowego - Polską Organizację Handlu i Dystrybucji. POHiD jest organizacją pracodawców powstałą w maju 2000 r. Członkami POHiD są największe sieci handlowe, które zainwestowały w Polsce 50 mld Euro i stworzyły 200 tyś. miejsc pracy. Nadrzędnym celem organizacji jest reprezentacja interesów swych członków wobec organów władzy publicznej oraz innych organizacji środowiska gospodarczego. POHiD działa na rzecz ochrony wolnej konkurencji i swobodnego dostępu do rynku wszystkich podmiotów gospodarczych w Polsce.
10.05.18

Patronat Polskiej Izby Handlu

Z wielką przyjemnością informujemy, że Polska Izba Handlu objęła patronat nad Targami Private Label Show. Instytucja jest branżową izbą gospodarczą handlu detalicznego i zrzesza obecnie około 30 000 sklepów, hurtowni spożywczych i drogeryjnych oraz firmy z otoczenia FMCG, a także firmy usługowe. Działa na rynku od 1997 roku i stanowi najszerszą reprezentację handlu detalicznego i usług w Polsce. Przedstawiciele PIH podkreślają istotna rolę organizacji: "Jesteśmy obecnie jednym z kluczowych partnerów społecznych w procesie tworzenia prawa. Cały czas bierzemy udział w konsultacjach projektów ustaw, konferencjach uzgodnieniowych, posiedzeniach komisji parlamentarnych."
17.04.18

Zgłoś swój udział w Targach Producentów Marek Własnych PL SHOW 2018

Firmy zainteresowane udziałem w Targach Producentów Marek Własnych PL SHOW 2018 zachęcamy do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są w zakładce "Dla Wystawców". Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości >>> Wyślij zapytanie

Już dziś dołącz do grona naszych wystawców! >>> Wypełnij formularz zgłoszeniowy
11.12.2017

Czwarta edycja PL SHOW już za nami.

Za nami kolejna, czwarta edycja Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL SHOW. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z Targów.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10