MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

17.09.18

Spotykamy się już jutro!

Dopinamy wszystko na ostatni guzik i widzimy się już jutro o 9.00. Dlaczego warto? Czeka na Was: oferta wystawców reprezentujących wszytskie gałęzie branży FMCGwykłady i prelekcje >>>SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY<<<, strefa rozmów biznesowych.

Pamiętajcie, że wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji internetowej >>> KLIK<< lub w biurze targów podczas trwania wydarzenia. 
17.09.18

Nasz wystawca: Marina Spices

Marina Spices oferuje szeroką gamę produktów przyprawowych oraz innych produktów spożywczych. Ich oferta obejmuje m.in.: przyprawy uniwersalne, przyprawy jednorodne, susz warzywny, mieszanki przypraw, buliony, marynaty i kremy, młynki i sole, makarony. Pełną ofertę firmy sprawdzicie już jutro podczas Targów PL SHOW.  
więcej >>
14.09.18

Nasz Wystawca: Fabryka Cukierków „Pszczółka”

Fabryka Cukierków „Pszczółka” jest jednym z największych w Polsce producentów cukierków. Firma produkuje cukierki czekoladowe, praliny, galaretki, karmelki twarde i nadziewane. "-Dzięki zróżnicowanej i bogatej ofercie możemy sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Stale rozwijamy asortyment i wprowadzamy nowe produkty, które kuszą niepowtarzalnym smakiem, aromatem i nowoczesną szatą graficzną". Wyroby Pszczółki podbiły także rynki zagraniczne. Można je znaleźć na sklepowych półkach m.in. w USA, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Jordanii, Niemczech, Łotwie, Słowacji, Czechach, Estonii, Azerbejdżanie czy Mongolii.
więcej >>
13.09.18

Nasz wystawca: Nazaruk Service

Firma Nazaruk Service swoimi korzeniami sięga 1946 roku. Od 1990 r. prowadzi w Lublinie salon Renault, w którym oferuje samochody osobowe oraz dostawcze. Wszystkie oferowane modele dostosowują się do każdej potrzeby dzięki bogatym możliwościom konfiguracji i setkom wersji. Zabudowy, silniki, wyposażenie wnętrza - możesz z łatwością zaprojektować samochód na miarę swoich potrzeb i wymagań Twojej firmy.
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9